Mateusz ZawadzkiCześć,

Mam na imię Mateusz i jestem grafikiem. Wszystko zaczęło się od dziecięcej fascynacji bazgraniem – nie potrafiłem odłożyć kredek. Rysowałem gdzie się dało i co się dało. Do dziś się dziwię, że nie urodziłem się z niebieską kredką zamiast kciuka, ołówkiem zamiast palca serdecznego, a rysikiem na miejscu wskazującego i tak dalej. Cóż, moje wrodzone predyspozycje objawiają się w mniej dosłowny sposób.

Jako grafik kreuję rzeczywistość w której wszyscy funkcjonujemy, a uważam, że potrzeba nam rzeczy jednocześnie użytecznych i ładnych. Możliwym jest, że już gdzieś zetknąłeś się z moją twórczością, a nawet o tym nie wiesz. Jeżeli tematyka parentingu nie jest Ci obca i odwiedzasz serwis babyonline.pl, to wiedz, że go współtworzyłem. Maczałem także swoje palce w oprawie graficznej takich serwisów jak polki.pl, gotujmy.pl, afterparty.pl i fleszstyle.pl. Miałem nawet swoją własną stronę w miesięczniku Uroda. Przewijałem się tu i tam – nadal się przewijam.

Grafika to moje najstarsze dziecko – urodziło się ono już w trakcie moich pierwszych studiów. Kończąc je zostałem inżynierem informatki ze specjalizacją grafik komputerowy. Szczęśliwej rodzinki dopełnia fotografia – dziecko najmłodsze, ale równie ważne. Moje pociechy przeplatają się ze sobą, uzupełniają, dlatego projekty mogę tworzyć sam, od zera. Dzięki moim zainteresowaniom i umiejętnościom jestem w stanie poprawnie obrobić fotografię, stworzyć logo, zaprojektować layout strony internetowej, przygotować ilustracje na koszulkę, a potem zebrać to wszystko razem i umieścić w internecie dobrze się bawiąc.

Tworzenie sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego jestem tu gdzie jestem.

Leave a Comment